Mimarlık Fakültesi

Fakülte Yönetim Kurulu

14/08/2014 09:01:08 - 04/11/2019 09:01:08 - 6562 Okunma

Mimarlık Fakültesi Fakülte Yönetim Kurulu

Prof. Dr. Nadide SEÇKİN

Dekan

Başkan

09.02.2017-09.02.2020

Prof. Dr. Mesut AYAR

Prof. Dr. Temsilcisi

Üye

24.01.2019-24.01.2022

Prof. Dr. Rengin AK

Prof. Dr. Temsilcisi

Üye

28.05.2019-28.05.2022

Prof. Dr. Nurettin AKA

Prof. Dr. Temsilcisi

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Doç. Dr. Timur KAPROL

Doç. Dr. Temsilcisi

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Doç. Dr. Fürüzan ASLAN

Doç. Dr. Temsilcisi

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Dr. Öğr. Üyesi H. Meltem GÜNDOĞDU

Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Kırklareli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Fakülte Kurulu Listesi

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.