Mimarlık Fakültesi

Fakülte Kurulu

14/08/2014 10:53:30 - 07/02/2020 10:53:30 - 6842 Okunma

Mimarlık Fakültesi Fakülte Kurulu

Prof. Dr. Nadide SEÇKİN

Dekan

Başkan

23.01.2017-23.01.2020

Prof. Dr. Mesut AYAR

Prof. Dr. Temsilcisi

Üye

24.01.2019-24.01.2022

Prof. Dr. Rengin AK

Prof. Dr. Temsilcisi

Üye

28.05.2019-28.05.2022

Prof. Dr. Nurettin AKA

Prof. Dr. Temsilcisi

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Doç. Dr. Timur KAPROL

Doç. Dr. Temsilcisi

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Doç. Dr. Serkan SINMAZ

Doç. Dr. Temsilcisi

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Doç. Dr. Ezgi TOK

Şehir ve Bölge Planlama Bölüm Başkanı

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Doç. Dr. Fürüzan ASLAN

Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Dr. Öğr. Üyesi Ali MÜLAYİM

İç Mimarlık Bölüm Başkanı

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Prof. Dr. Yasemin ALKIŞER BREGGER

Mimarlık Bölüm Başkanı

Üye

27.01.2020-27.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Oğuz ATEŞ

Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi

Üye

10.08.2019-10.08.2022

Kırklareli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Fakülte Yönetim Kurulu Listesi

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.